A javítóvizsgák augusztus 24-én, csütörtökön 8 órától kezdődnek a 014-es teremben. Az írásbeli feladatlapok megoldására 45 perc áll a tanulók rendelkezésére. A szóbeli vizsgarész időpontjáról és terembeosztásáról aznap adunk felvilágosítást. Minden érintettnek további sikeres felkészülést kívánunk!

Művészeti és médiafotográfus képzés

photo-256888_960_720
A képzésről:
Olyan kreatív gondolkodású fotográfus, designer, aki magas gondolati és esztétikai színvonalon
végez a kortárs trendeknek és piaci elvárásoknak megfelelő alkalmazott és autonóm fotográfiai,
mozgóképi, valamint multimediális munkát. Fotografál, mozgóképet készít, képfeldolgozást,
nyomdai előkészítést végez, webes felhasználásra tervez. Folyamatosan keresi a szakma
technikai változásaiban rejlő új megoldásokat. Érzékenyen reagál a kor kihívásaira, tervezői
gondolkodásmóddal alkot, képi üzeneteket fogalmaz meg. Figyelembe veszi a fotóhoz, és más
vizuális médiumokhoz kapcsolódó különböző értelmezések filozófiai, szociológiai, művészeti
aspektusait. Összehangolja a technológia hagyományában és újdonságaiban rejlő lehetőségeket
saját alkotói elképzeléseivel. A művészeti és médiafotográfus tanulmányai során alapos szakmai,
művészi és művészettörténeti ismereteket sajátít el.
Betöltés…“>

Tisztelt érdeklődők, kedves szülők, jelenlegi és jövőbeni diákjaink!

Felhívjuk a figyelmet állandó ügyeletünkre: a szünet alatt is minden munkanapon 8-18 óráig hívhatják iskolánkat az 547-160-as telefonszámon, ha bármilyen kérdésük lenne képzéseinkkel vagy a jövő tanévvel kapcsolatban! Adminisztrációval kapcsolatos ügyeletet szerdánként 8-12 óráig tartunk.

Ezúton is kívánunk mindenkinek kellemes nyarat és sok pihenést!

Kedves volt diákjaink!

Szeretnénk létrehozni iskolánkban a Vedres Öregdiákok Szövetségét, melynek fő célja az alma materrel való kapcsolattartás lenne, közös programokkal, beszélgetésekkel. Kérjük mindazokat, akik szívesen részt vennének ebben, regisztráljanak itt, egy adatlap kitöltésével.

(a bal címsorban Almanach néven található).
Kérjük, aki teheti, hívja fel erre a kezdeményezésre volt osztálytársai figyelmét is. Várjuk a jelentkezéseket és reméljük, sok régi diákunkkal fogunk újra találkozni! (Lehetőleg mindenki adjon meg e-mailt vagy egyéb címet, telefonszámot, csak így tudunk majd személyre szóló meghívót küldeni!)

Aktuális időpontok

június 6. kedd 8. 00-tól : Az írásbeli érettségi dolgozatok megtekintése
7-13. szerda-kedd Osztályozó vizsgák
8. csütörtök – 9. péntek 8.00-tól mélyépítő technikusi vizsga (esti tagozat)