Kedves volt diákjaink!

Szeretnénk létrehozni iskolánkban a Vedres Öregdiákok Szövetségét, melynek fő célja az alma materrel való kapcsolattartás lenne, közös programokkal, beszélgetésekkel. Kérjük mindazokat, akik szívesen részt vennének ebben, regisztráljanak itt, egy adatlap kitöltésével.

(a bal címsorban Almanach néven található).
Kérjük, aki teheti, hívja fel erre a kezdeményezésre volt osztálytársai figyelmét is. Várjuk a jelentkezéseket és reméljük, sok régi diákunkkal fogunk újra találkozni! (Lehetőleg mindenki adjon meg e-mailt vagy egyéb címet, telefonszámot, csak így tudunk majd személyre szóló meghívót küldeni!)

Aktuális időpontok

június 6. kedd 8. 00-tól : Az írásbeli érettségi dolgozatok megtekintése
7-13. szerda-kedd Osztályozó vizsgák
8. csütörtök – 9. péntek 8.00-tól mélyépítő technikusi vizsga (esti tagozat)