Elérhetőségek: 6720 Szeged, Horváth Mihály u. 2-6. OM: 203052 Tel.: 62/547-160 E-mail: epki@vedres.sulinet.hu

Az “ÉPÍTŐIPARI SZAKEMBERKÉPZÉSÉRT” alapítvány

Az Alapítvány székhelye: 6720 Szeged, Horváth Mihály utca 2.

Adószáma: 19084114-1-06

Az Alapítvány azzal a céllal jött létre, hogy az építőipari szakmai középfokú képzést segítse, és a tehetséges tanulókat anyagi támogatásban részesítse ismereteik bővítése érdekében. Az alapítója Körtvélyessy Péter volt. Jelenleg a kuratórium elnöke Nagy János Miklós, tagjai pedig Koreck Ferenc és Vér Sándor. Az Alapítvány kuratóriuma rendelkezik az alapítványi vagyonnal és dönt annak felhasználási módjairól és sorrendjéről. Az Alapítvány eddig is támogatta, és remélhetőleg a jövőben is támogatni fogja a belföldi és külföldi tanulmányutakat, a tanulmányi versenyeket, a szakirodalom beszerzését, a nemzetközi tanulmányi anyagok biztosítását, a pályázatok és gyakorlatok lebonyolítását. Az Alapítvány nyitott, hozzá minden magyar és külföldi állampolgár, jogi személy csatlakozhat, amennyiben egyetért az Alapítvány céljával. Az Alapítványhoz csatlakozni lehet konkrét befizetésekkel, az Alapítvány céljai megvalósítását elősegítő eszközök, valamint szolgáltatások biztosításával.