Szegedi SzC Vedres István Technikum --- Elérhetőségek: 6720 Szeged, Horváth Mihály u. 2-6. --- OM: 203052 --- Tel.: (62)547-160 --- E-mail: epki@vedres.sulinet.hu

BÜSZKESÉGEINK

GRATULÁLUNK Dobsa Barbara, Kakuszi Bettina, Frányó Hajnalka DIÁKOK AZ “ÉN ÉS AZ ÉPÍTÉSZET” címmel meghirdetett rajzpályázaton elért kimagasló eredményeikért.

Gratulálunk Kardos Máté tanulónknak az ÁSZÉV verseny döntőjében Magas-és mélyépítési ismeretekből elért kimagasló eredményéért!

Jákó Miriam “Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019” oklevél

Krasznai Árnika Táncos OKLEVÉL

Turzó Gábor 10. B MOZAIK OKLEVÉL

2019. szeptember 26-án “A föld 30 év múlva” rajzpályázaton Varga Virág, Poppány Kíra, Frányó Hajnalka, valamint Csúri Zsófia díjat nyert 10.M osztályból.

———————————————————————————————————————————————————————————————————

A Miskolcon megrendezett XXIV. Nemzetközi Építész Diákkonferencia tablópályázatnak I. helyezettje lett a Szöllősi-Vágó Rita és Papp Zsófia (10/b) által készített tabló: